fbpx

HaDİ TAnışalım

Marketiff Dijital Pazarlama Ajansı

Biz, profesyonellerden oluşan İstanbul merkezli bir dijital pazarlama ajansıyız ve işimiz konusunda tutkuluyuz. Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm dijital pazarlama çözümlerini üretip, maksimum sonuç almanız için çalışan bir ekibiz.

dijital pazarlama

Mevzu Dijital Pazarlama İse

Tek Hedefimiz Var Yeni Başarı Hikayenizi yazmak

Amacımız basit; İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri makul bir maliyetle sağlayarak işletmenizin mümkün olan en büyük başarıya ulaşmasına yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü sadece müşterilerimiz mutlu olduğunda mutlu oluyoruz.

dijital pazarlama blogu

Mükemmel Markalarla Çalıştık

Her zaman hızlı büyümek isteyen markalarla çalıştık ve işlerini bir üst seviyeye taşıdık.

Dijital Pazarlama Referanslarımız

S.S.S. Sıkça Sorulan Sorular

Burada en sık sorulan soruları bulabilirsiniz, bu bölüm hizmetlerimizi anlamanıza yardımcı olabilir.

Proaktif bir dijital pazarlama ajansıyız. Hizmetlerimiz arasında Web Tasarımı, Grafik Tasarım, SEO, SEM, Sosyal Medya Pazarlaması ve Dijital Strateji bulunmaktadır.

Her işletme ihtiyacı için esnek dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Ayrı bir hizmet olarak hizmetlerimizden herhangi birine odaklanabilir yada alternatif olarak mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeniz için kullanılan stratejik hizmetlerimizin tümünü veya birkaçını içeren bir dijital pazarlama hizmeti sunabiliriz.

3 Aşamalı ve keyifli bir çalışma sistemimiz var.

Meet: Dijital ihtiyacınızı anlamak için sizi dinliyor ön sunum yapıyoruz. 

Plan: Aksiyon planımızı hazırlıyor, yapılacak işler, hedef kitle – pazar analizi, strateji, zaman ve bütçe planlaması bilgileri ile son sunum yapıyoruz

Action: Onay ardından aksiyon alıp minimum sürede maksimum sonuç almanız için çalışıyor, düzenli olarak neler yaptığımızı ve sizin için nelerin değiştiğini raporluyoruz.

Web Tasarımı, Grafik Tasarım, SEO, SEM, Sosyal Medya Pazarlaması ve Dijital Strateji hizmetleri ile sonuç aldıran çözümler üretiyoruz.

Bu tamamen üzerinde çalıştığımız projeye göre değişir. Genel olarak başarılı sonuçlar almak 1 ay ile 6 ay arasında sürer ancak sonuç her zaman garantilidir.

Çevrimiçi başarı için çok sayıda öğe vardır. Bu yüzden sadece bir sosyal medya hesabına sahip olmak veya sadece bir web sitesine sahip olmak yetmez. Günümüz müşterileri şüpheci ve ilgilerine ulaşmak için şirketinizin mümkün olan her yerde çevrimiçi olması gerekir. Bu yüzden zaman alacak ama merak etmeyin çünkü zamanınıza ve yatırımınıza değecek.

Pazarlamanın yapısı artık değişti.

Günümüzde büyük markalar tanıtım ve markalaşma yatırımlarının büyük kısmını internet üzerinden yapıyor. Dijital dünyada sağlam bir varlığı olmayan marka, tüketicinin güvenini kazanmakta zorlanıyor.

Geleneksel pazarlama stratejilerini uygulamak yanlış demiyoruz, ancak artık dünya 7/24 işleyen dijital ve global bir pazar. Bu dijital dünyada var olabilmenin yolu da uzman bir dijital pazarlama ekibi ile çalışmak.

Artık müşterilerinizi etkilemek için ofis mobilyanıza bir servet harcamanız gerekmiyor. Çünkü dijital imajınız onları etkiliyor. 

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde doğru dijital pazarlama paketini özelleştirmenize yardımcı oluyoruz. İster yeni bir web sitesine ve SEO’ya veya Sosyal medya pazarlamasına ihtiyacınız olsun, isterse her ikisinden de küçük parçalara ihtiyacınız olsun, bunu gerçekleştirebiliriz.

Dürüst olmak gerekirse 1000 dolarlık bir proje veya 15000 dolarlık bir proje olabilir.

Bütçe yapılacak projenin büyüklüğüne ve hizmet verilecek zamana göre belirleneceği için, net bir rakam verebilmemiz için ihtiyacınız olan hizmeti bilmeliyiz.

Aslında önemli olan ne kadar harcayacağınız değil, Marketiff dijital pazarlama hizmetleri ile ne kadar kar elde edeceğiniz olduğu için maliyet için hiç bir zaman endişelenmezsiniz. Fiyatlandırmayı görmek ve işletmenize özel bir paket hakkında konuşmak için aşağıda ki “Hizmetlerimiz için teklif alın” butonundan aklınızdaki proje için bilgi alın.

Yaptığımız iş söz konusu olduğunda işletmenizin nerede olduğu gerçekten önemli değil. Aslında, dünyanın bir çok ülkesinden müşterilerimizle çalışıyoruz.

İletişim söz konusu olduğunda, yerel müşterilerimizi sık sık yüz yüze toplantılar için görmeyi hedefliyoruz, ancak yine de biraz uzaktaki müşterilerimiz için düzenli Skype görüşmeleri veya çevrimiçi Zoom toplantıları düzenliyoruz. Bizim işimiz şirketinizi internette görünür kılmak ve insanların markanızı daha kolay bulabilmesini sağlamaktır, bu yüzden uzakta olmanız gerçekten önemli değil.

Marketiff Dijital'de Dijital Pazarlama Süreci

Proaktif bir dijital pazarlama ajansıyız. Web Tasarım, SEO, SEM, Sosyal Medya Pazarlaması, Grafik Tasarım ve Dijital Strateji hizmetleri veriyoruz. Hedefleriniz ulaşmanız için tüm dijital birikimimizi kullanıyoruz.

Sadece bir sosyal medya hesabına sahip olmak veya sadece bir web sitesine sahip olmak artık yeterli değil. Günümüz müşterileri şüpheci ve ilgilerine ulaşmak için mümkün olan her yerde çevrimiçi olmanız gerekir. 

Meet

Her başarılı tanıtım kampanyası, sağlıklı bir brief varsa mümkün olur. Dijital ihtiyacınızı belirlemek için sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz.

Plan

Aksiyon planımızı hazırlıyor, yapılacak işler, hedef kitle/pazar analizi, strateji, zaman ve bütçe planlaması bilgileri ile size sunum yapıyoruz.

Action

Onay ardından aksiyon alıp minimum sürede maksimum fayda sağlıyor, düzenli olarak neler yaptığımızı ve nelerin değiştiğini raporluyoruz.

Marketiff Ajans ile çalışmaya hazır mısınız?

Marketiff size kesinlikle yararlanacağınız birçok avantaj sağlar.