fbpx

SİZİ global görmek İSTİyoruz

Markanızı Büyüten Dijital Pazarlama Hizmetleri

İşletmenizin benzersiz olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle, işletmenizin büyümesini uygun maliyetle desteklemek için size en iyi dijital pazarlama hizmetlerini sunuyoruz. Markanızın dünya çapındaki önemli hedef kitlelerine ulaştırıp global bir marka olmasına yardımcı olmak bizim tutkumuz! Online dünyanın star markaları arasına katılmak için Marketiff’in dijiital pazarlama uzmanları ile iletişime geçin.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Marketiff Dijital Pazarlama Hizmetleri

Marka bilinirliğinizi geliştirin, gelirinizi artırın ve müşterilerinizle etkileşim kurun.

Markanızı Yıldız Yapacak Kurumsal Web Tasarım

“İlk izlenim her zaman önemlidir” diye bir gerçek var değil mi? Aslında, web site ziyaretçileriniz markanız hakkında ne düşündüklerine karar vermeden önce iyi bir izlenim bırakmak için sadece yedi saniyeniz var.

Web siteleri, işletmenizin kendini tasvir etmesi için görsel platformlardır, bu nedenle bir profesyonel web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve onları uzun vadeli müşterilere dönüştürmenize yardımcı olmak için görsel açıdan zengin ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkacak SEO destekli web siteleri tasarlıyoruz.

Marketiff Web Tasarım Ajansı
SEO Ajansı

Arama motorlarında zİrve SİZİN SEO - SEM Hİzmetİ

Online olarak yaptığımız her şeyde bir miktar SEO vardır. Ancak bu, herkesin aynı SEO hizmetlerine ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Etkili anahtar kelimeler, harika bir SEO’nun temelidir çünkü bize tüketicilerin soruları ve aramaları hakkında fikir verir.

Kullanıcı deneyimini artırıp, daha güvenilir bir trafik için SEO’yu web tasarımıyla birleştiriyoruz. Anahtar kelimelerin ve tüm SEO sürecinin yanı sıra SEM Hizmeti sıralamanıza yardımcı olabilir. Başarınız için tümleşik bir çözüm sunuyor, aldığınız sonuçları aylık olarak raporluyoruz.

Markanızı Popülerleştİren Sosyal Medya Yönetİmİ

Tüketicilerin % 70’inden fazlası, başarılı bir markanın sosyal medyada var olmasını bekliyor. Ancak, sıradan bir sosyal medya varlığı değil, tüketiciler markanızın kendilerine özel, uyumlu bir sosyal medya stratejisine sahip olmasını bekler.

Neredeyse her işletme, ürün ve hizmetlerini pazarlamak için sosyal medyayı kullanmaları gerektiğini bilir, ancak yaygın olarak zayıf tasarım ve iletişim dili kullanırlar. İşte tam burada sosyal medya destek hizmetlerimiz devreye girer. Marketiff ekibi, işletme sahipleri için sosyal medyanın karmaşıklığını ortadan kaldırır ve size sadece işinize odaklanmak kalır.

Sosyal Medya Yönetimi
Dijital Pazarlama Hizmetleri

Etkİleşİm Garantİlİ Grafik Tasarım

İçinde bulunduğunuz iş ne olursa olsun, iş dünyasının her geçen gün daha rekabetçi bir hale geldiğini kabul edersiniz değil mi? Tüketiciler her gün binlerce reklama maruz kalıyor ancak sadece öne çıkan tasarımları fark ediyorlar.

Bir marka için grafik tasarım çok değerlidir. Müşterilerinizin ilgisini çekmek ise başarının anahtarı, bu nedenle doğru ajansla çalışmak gerekir. Marketiff, size işletmenizin en iyi şekilde öne çıkmasına yardımcı olacak tasarımlar sunar.

YENİ BAŞARI HİKAYELERİ İÇİN PAZARLAMA STRATEJİLERİ

Harika bir pazarlama planı her başarılı işletmenin temelidir, bu nedenle markanızın yeni başarı hikayeleri oluşturması için en iyi dijital stratejileri ve pazarlama planını sunuyoruz.

Bir strateji belirlemeden önce doğru bir plan gerekir. Eğer başarılı bir plan yapmazsanız, başarısızlığı planlarsınız. Marketiff’in uzman ekibi ile sadece başarılı planlar ve stratejiler geliştirirsiniz.

Dijital Pazarlama Stratejileri

BAŞARI, HER ZAMAN TATLIDIR

Hadi Rakamlar Konuşsun Hızlı ve Güvenilir Sonuçlar !

Dijital pazarlama hizmetlerimiz, işletmenizin çok daha fazla müşteri trafiği elde etmesine yardımcı olacak, sizi daha iyi bir dönüşüm oranına ve daha fazla satışa yönlendirecektir!

Trafik Artışı
0 %
Dijital Pazarlama Sonuçlarımız
Müşteri Artışı
0 %
dijital pazarlama hizmetleri
ROAS Artışı
0 %
Dijital Pazarlama Hizmetleri

Marketiff Dijital'de Dijital Pazarlama Süreci

Proaktif bir dijital pazarlama ajansıyız. Web Tasarım, SEO, SEM, Sosyal Medya Pazarlaması, Grafik Tasarım ve Dijital Strateji hizmetleri veriyoruz. Hedefleriniz ulaşmanız için tüm dijital birikimimizi kullanıyoruz.

Sadece bir sosyal medya hesabına sahip olmak veya sadece bir web sitesine sahip olmak artık yeterli değil. Günümüz müşterileri şüpheci ve ilgilerine ulaşmak için mümkün olan her yerde çevrimiçi olmanız gerekir. 

Meet

Her başarılı tanıtım kampanyası, sağlıklı bir brief varsa mümkün olur. Dijital ihtiyacınızı belirlemek için sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz.

Plan

Aksiyon planımızı hazırlıyor, yapılacak işler, hedef kitle/pazar analizi, strateji, zaman ve bütçe planlaması bilgileri ile size sunum yapıyoruz.

Action

Onay ardından aksiyon alıp minimum sürede maksimum fayda sağlıyor, düzenli olarak neler yaptığımızı ve nelerin değiştiğini raporluyoruz.

Markeriff İle Tanışmak İster misiniz?

Hem Marketiff ekibine hem de başarılı geleceğinize merhaba deyin.